O nás    Služby    Kontakt
Hledat

Služby

Zámečnictví


Ploty - Klece - Zábradlí

Kovovýroba a zámečnictví. Vyrábí a montuje nosné ocelové konstrukce, přístřešky, schodiště, zábradlí, vrata, branky, ploty, mříže, markýzy, klece, stojany.

Sádrokartony


Provádíme dodávku a montáž sádrokartonových (SDK) konstrukcí všeho druhu. Jedná se o předstěny, příčky, stropy (vč. minerálních, akustických atd.), jak standardní tak i protipožární.

Vzduchotechnika


Provádíme dodávku a montáž vzduchotechniky (VZT), její opravy, revize, seřízení, školení obsluhy.

Havarijní služba


Voda - Topení - Kanalizace

Zajišťujeme havarijní služby pro vodu, topení i plyn. Nabízíme okamžité vyhledání závady nebo netěsnosti a její odstranění.

Pronájem plošin


Indikátory nákladů


Montáže a odečty indikátorů topných nákladů

Na odpařovacím nebo elektronickém principu. Montáž na topná tělesa. Účinný způsob jak snížit náklady na spotřebu tepla.

Instalatérství


Nové rozvody - Rekonstrukce - Opravy

Provádíme opravy a výměnu zařizovacích předmětů, vany, umyvadla, wc, dřezy, připojení praček a myček, opravy a rekonstrukce rozvodů vody a odpadů v bytových jádrech a rodinných domcích.

Kanalizace


Čištění - Rekonstrukce - Nová kanalizace

Čištění veškerých odpadů a kanalizace, odvoz odpadních vod. Dále provádíme rekonstrukce kanalizace, čištění jímek, lapolů, a další.

Montáže vodoměrů


Montáže a odečty vodoměrů

Měření spotřeby tepla v bytech (montáž měřidel,odečty a rozúčtování). Odečty vodoměrů s následným rozúčtováním na jednotlivé uživatele a další.

Rekonstrukce


Rekonstrukce bytových jader vč. obkladů, dlažeb, zednických prací a elektroprací

Provádíme kompletní rekonstrukce bytů na klíč, výstavbu a rekonstrukci bytových jader. Dále provádíme obklady, dlažby, fasády, a další. Nabízíme také obklad umakartového jádra, což vede ke značné úspoře finančních prostředků oproti kompletní rekonstrukci bytového jádra. Naše firma pro Vás zajišťuje veškeré zednické práce.

Směšovací stanice


Směšovací stanice ÚT

Kompaktní směšovací stanice teplá voda/teplá voda je určena pro přípravu topné vody pro topení na konstantní teplotu nebo podle ekvitermní křivky a pro přípravu teplé vody užitkové.

Termostat. ventily


Termostatické ventily, konektory, výměníkové stanice ÚT

Provádíme výměnu ventilů za termostatické ventily, výměnu otopných těles (radiátorů), výměnu kotlů, rozvody otopných systémů, veškeré úpravy na etážovém topení.

Topenářství


Měď - Pozink - Plast

V libovolném rozsahu, klasickým způsobem i topení z plastových a měděných materiálů, podlahové vytápění, občanské i průmyslové výstavby, opravy a rekonstrukce

Nechejte si poslat aktuální katalog Laurens Radiátory poštou zdarma

Partner, zástupce a lokální specialista firmy Laurens Czech Republic s.r.o.

Zateplení fasád


 
 
Přečteno 16653x
 
Tisk
Zpět
  247028 návštěvník, Powered by MultiCMS